Svečio iš UAB „Dotnuva Baltic“ paskaita

2018-10-25
303

Prieš tris metus dabartinis UAB „Dotnuva Baltic“ produktų vadybininkas Paulius Račiūnas baigė antrosios pakopos Žemės ūkio mechanikos inžinerijos studijų programą ir tapo mechanikos inžinerijos magistru. Jis su malonumu sutiko pravesti svečio paskaitą Žemės ūkio mechanikos inžinerijos studijų programos II kurso magistrantams, iš pasirenkamųjų dalykų sąrašo pasirinkusiems studijuoti „Žemės ūkio technologinių procesų valdymo“ dalyką. „Net ir negalvojau, kad ne taip seniai pats buvęs studentu, skaitysiu paskaitą studentams“ – sakė P. Račiūnas.

Paskaitos „Javų kombainų valdymo sistemos“  metu jis palygino javų kombainų įvairias pjaunamąsias, kūlimo – separavimo sistemas, jų valdymą, o paskaitos akcentas buvo – naujausia „Case IH“ automatizuota derliaus nuėmimo technologija „AFS Harvest Command ™“, kuri parenka kombaino nustatymus pagal kintančias derliaus nuėmimo sąlygas. Po teorinės paskaitos ir aktyvios diskusijos vyko ir praktinis užsėmimas, magistrantai supažindinti su javų kombaino Case IH AXIAL – FLOW 7140 privalumais ir trūkumais.

 

Užsiėmimo pabaigoje, kiekvienas magistrantas paspausdamas ranką Pauliui Račiūnui, padėkojo už įdomią ir naudingą paskaitą.