Gimnazijų abiturientai kviečiami į seminarą „Kokie reikalavimai stojant į universitetines studijas 2019 m.“

2018-10-02
241

 

Mielas Abituriente,

ar žinai, kad geriausias galimybes rasti gerai apmokamą darbą turi inžinierius? Jeigu vienu iš jų norėtum būti ir Tu, studijuok universitetines inžinerijos ar technologijų mokslų studijų programas.

Mes pasiruošę Tau padėti apsispręsti.

Spalio 13 d. 10 val. kviečiame dalyvauti seminare „KOKIE REIKALAVIMAI STOJANT Į UNIVERSITETINES STUDIJAS 2019 m?“. Seminaras vyks Aleksandro Stulginskio universitete Žemės ūkio inžinerijos fakultete (II rūmai) 204 auditorijoje (Studentų g. 15, Akademija, Kauno r.). Iš karto po seminaro vyks registracija į parengiamuosius kursus matematikos valstybiniam brandos egzaminui pasiruošti. Kursai prasidės gruodžio mėn., juos mišriuoju (nuotoliniu, kontaktiniu) būdu ves Universiteto dėstytojai. Už kursus mokėti Tau nereikės, apmokės Universiteto mecenatai, būsimieji Tavo darbdaviai.

Jeigu negalėsi dalyvauti seminare, kreipkis dėl individualios konsultacijos.

Informacija pasiteirauti el. paštu: rolandas.domeika@asu.lt, mobil. tel. +370 687 83 458 arba +370 686 11 312.

Pranešti apie dalyvavimą seminare prašome el. paštu: rolandas.domeika@asu.lt iki spalio 11 d. 16 val.  Vietų skaičius ribotas, tad kuo pirmesnis atsiųsi pranešimą, tuo didesni šansai, kad registracija į seminarą bus patvirtinta.


Fakultetai