Staff

 

Studentų str. 15a, LT – 53362
Akademija, Kauno r.
Tel.: (8 37) 75 23 57
E-mail: zuisi@asu.lt


Egidijus Šarauskis

Head of Institute, Prof. Dr.
Building VIII, room 205
E-mail: egidijus.sarauskis@asu.lt


Algirdas Jasinskas

Prof. Dr., Senior Researcher
Building of TSL, room 201
E-mail: algirdas.jasinskas@asu.lt


Eglė Jotautienė

Prof. Dr.
Building III, room 212a
E-mail: egle.jotautiene@asu.lt


Dainius Steponavičius

Prof. Dr.
Building VIII, room 301
E-mail: dainius.steponavicius@asu.lt


Liudvikas Špokas

Prof. Habil. Dr., emeritus
Building VIII, room 407
E-mail: liudas.spokas@asu.lt


Ričardas Butkus

Assoc. Prof. Dr.
Building of TSL, room 306
E-mail: ricardas.butkus@asu.lt


Vidmantas Butkus

Assoc. Prof. Dr.
Central Building, room 238
E-mail: vidmantas.butkus@asu.lt


Rasa Čingienė

Assoc. Prof. Dr.
Building of TSL, room 206
E-mail: rasa.cingiene@asu.lt


Rolandas Domeika

Assoc. Prof. Dr.
Building II, 304 room
E-mail: rolandas.domeika@asu.lt


Antanas Juostas

Assoc. Prof. Dr.
Building VIII, room 406
E-mail: antanas.juostas@kesko.lt


Mindaugas Martinkus

Assoc. Prof. Dr.
Building IV, room 206
E-mail: mindaugas.martinkus@asu.lt


Mečys Palšauskas

Assoc. Prof. Dr.
Building VIII, room 201
E-mail: mecys.palsauskas@asu.lt


Sigitas Petkevičius

Assoc. Prof. Dr.
Building VIII, room 210
E-mail: sigitas.petkevicius@asu.lt


Edvardas Vaiciukevičius

Assoc. Prof. Dr.
Building II, room 305
E-mail: edvardas.vaiciukevicius@asu.lt


Gediminas  Vasiliauskas

Assoc. Prof. Dr.
Building of TSL, room 308
E-mail: gediminas.vasiliauskas@asu.lt


Remigijus Zinkevičius

Assoc. Prof. Dr.
Building VIII, room 208
E-mail: remigijus.zinkevicius@asu.lt


Vaidas Bivainis

Lect. Dr.
Building III, room 316
E-mail: vaidas.bivainis@ktu.lt


Kristina Lekavičienė

Lect. Dr.
Building of TSL, room 303
E-mail: kristina.lekaviciene@asu.lt


Minvydas Liegus

Lecturer
Central Building, room 229
E-mail: minvydas.liegus@asu.lt


Ramūnas Mieldažys

Lecturer, PhD student
Building TSL, room 205
E-mail: ramunas.mieldazys@asu.lt


Vilma Naujokienė

Lect., Junior Researcher
Building II, room 116
E-mail: vilma.naujokiene@asu.lt


Dainius Šišlavas

Assistent
Building VIII, room 406
E-mail: dainius.sislavas@asu.lt


 Aurelija Kemzūraitė

Research Fellow
Building VIII, room 301
E-mail: aurelija.kemzuraite@asu.lt


Sidona Buragienė

Research Fellow
Building VIII, room 303
E-mail: sidona.buragiene@asu.lt


 Linas Duoba

Engineer
Building TSL, garage
E-mail: linas.duoba@asu.lt


Birutė Mankienė

Senior Laboratory Assistant
Building VIII, room 206
E-mail: birute.mankiene@asu.lt


 Nijolė Poškienė

Manager of Study Resources
Building VIII, room 204
E-mail: nijole.poskiene@asu.lt


 Arvydas Radžiulis

Laboratory Assistent
Building TSL, garage
E-mail: arvydas.radziulis@asu.lt


Daiva Vasiliauskienė

Laboratory Assistent
Building III, room 208
E-mail: daiva.vasiliauskiene@asu.lt


Vilma Banionienė

PhD student
Building TSL, room 303
E-mail: vilmasejunaite@yahoo.com


Laimis Bauša

PhD student
Building VIII, room 111
E-mail: laimisbausa@gmail.com


Darius Jovarauskas

PhD student
Building VIII, room 209
E-mail: darius.jovarauskas@gmail.com


Darius Juknevičius

PhD student
Building VIII, room 209
E-mail: darius.juknevicius11@gmail.com


 Valdas Kiniulis

PhD student
Building VIII, room 111
E-mail: Valdas.kiniulis@gmail.com


Dionizas Streikus

PhD student
Building VIII, room 113
E-mail: Dionizas.streikus@stud.asu.lt


Aleksandra Minajeva

PhD student
Building TSL, room 202
E-mail: mkupidonas@gmail.com


Lina Saldukaitė

PhD student
Building VIII, room 203
E-mail: linasaldukaite1992@gmail.com


Dainius Savickas

PhD student
Building VIII, room 111
E-mail: dainius.savickas@asu.lt


Andrii Zabrodskyi

PhD student
Building VIII, room 203
E-mail: andrii.zabrodskyi@stud.asu.lt


Raimonda Zinkevičienė

PhD student
Building VIII, room 203
E-mail: zinkevicieneraimonda@gmail.com


 

Žemės ūkio inžinerijos fakultetas

  • Studentų g. 15, LT – 53362 Akademija, Kauno r.
  • Tel. (8 37) 75 23 24
  • El. paštas: if@asu.lt

Fakultetai