Staff

Studentų g. 11, LT – 53362 Akademija, Kauno r.
Phone: (8 37) 75 22 19
E-mail: ebii@asu.lt


Bleizgys Rolandas

Director of Institute, Prof. Dr.
II r. 127 room.
E-mail: rolandas.bleizgys@asu.lt


Navickas Kęstutis

Prof. Dr.
II r. 311 room.
E-mail: kestutis.navickas@asu.lt


Jukna Vigilijus

Prof. Dr.
II r. 118 room.
E-mail: vigilijus.jukna@asu.lt


Raila Algirdas

Prof. Emeritus
VIII r. 404 room.
E-mail: algirdas.raila@asu.lt


Urbienė Sigita

Prof. Emeritus
II r. 121 A room.
E-mail: sigita.urbiene@asu.lt


Vilimas Vladas

Prof. Emeritus
VIII r. 404 room.
E-mail: vladas.vilimas@asu.lt


Čėsna Jonas

Assoc. Prof. Dr
II r. 307 room.
E-mail: jonas.cesna@asu.lt


Kavolynas Antanas

Assoc. Prof. Dr.
II r. 313 A room.
E-mail: antanas.kavolynas@asu.lt


 Venslauskas Kęstutis

Assoc. Prof. Dr
II r. 311 A room.
E-mail: kestutis.venslauskas@asu.lt


Zvicevičius Egidijus

Assoc. Prof. Dr
VIII r. 402 room.
E-mail: egidijus.zvicevicius@asu.lt


Tilvikienė Vita

Assoc. Prof. Dr
VIII r. 403 room./ VIII r. J330 room.
E-mail: vita.tilvikiene@lammc.lt


Jarulė Virginija

Assoc. Prof. Dr.
II r. 122 room.
E-mail: virgajar@gmail.com


Bagdonienė Indrė

Lect. Dr.
II r. 116 room. / C.r. 227 room.
E-mail: indre.bagdoniene@asu.lt


  Čiplienė Aušra

Lect. Dr.
VIII r. 403 room.
E-mail: ausra.cipliene@asu.lt


Meškinytė Kaušilienė Edita

Lect. Dr.
II r. 129 E room.
E-mail: edita.kausiliene@asu.lt


 Župerka Vidmantas

Lect.
II r. 133 room.
E-mail: vidmantas.zuperka@asu.lt


  Naujokienė Vilma

Lect.
II r. 116 room.
E-mail: vilma.naujokiene@asu.lt


Paulikienė Simona

Assistant, Senior Laboratory Assistant, PhD student
VIII r. 403 room. / II r. 129 C room.
E-mail: simona.paulikiene@asu.lt


Ūksas Tomas

Assist.
II r.129 B room.
E-mail: acikuraci@gmail.com


Povilauskaitė Lina

Assist.
II r. 309 room.
E-mail: lina.povilauskaite@gmail.com


Abračinskienė Rita

Referent
II r. 309 room.
E-mail: rita.abracinskiene@asu.lt


Vaivada Jonas

Senior Laboratory Assistant
II r. 309 room.
E-mail: jonas.vaivada@asu.lt


 Mažeikienė Reda

Laboratory Assistant, PhD student
II r. 129 F room.
E-mail: redos.laiskai@gmail.com


Rubežius Mantas

Laboratory Assistant, PhD student
VIII r. 223 room.
E-mail: rublenas@gmail.com


Žiūra Kęstutis

Laboratory Assistant
VIII r. 403 room.
E-mail: kestutis.ziura@gmail.com


Svaldenis Mantas

Laboratory Assistant
VIII r. Biogas laboratory
E-mail: mantas.svaldenis@asu.lt


 

Žemės ūkio inžinerijos fakultetas

  • Studentų g. 15, LT – 53362 Akademija, Kauno r.
  • Tel. (8 37) 75 23 24
  • El. paštas: if@asu.lt

Fakultetai